Philips Okulary 3d pta436/00

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Okulary 3D

Od teraz możesz radować się inną rzeczywistością, dzięki technologii Easy 3D. Artykuł zagwarantuje niezapomniane wrażenia podczas grania.

Granie na pełnym ekranie telewizora

Telewizory 3D umożliwiają granie w trybie pełnoekranowym dwóm osobom równocześnie! Dzięki tym okularom 3D wsyzscy będą mogli cieszyć się grą na pełnym ekranie, siedzieć obok siebie, grać na jednym telewizorze i równocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego


Ich lekkość gwarantuje wygodne oglądanie poprzez dużo godzin

Okulary Easy 3D nie zawierają elementów elektronicznych ani nie wymagają zastosowania baterii. A dodatkowo są lekkie, co gwarantuje wygodne oglądanie poprzez mnóstwo godzin.

dostosowywana nakładka na nos zapełnia najwyższy komfort noszenia

W tych okularach 3D nakładki na nos można swobodnie regulować. Atutem jest,nawet noszenie pod nimi okularów korekcyjnych nie wpływa negatywnie na komfort podczas oglądania.

trafny obszar pokrycia w soczewkach nawet w sytuacji osób noszących okulary

szerokie soczewki i delikatna krzywizna okularów powodują, że będą one pasować dla większości osób, nawet tym noszącym okulary. Haczyk na górnej krawędzi oprawki pomaga przymocować okulary Easy 3D do okularów korekcyjnych.

Łatwe przełączanie między z widoku pełnoekranowego na zwykły

Dwukrotne naciśnięcie przycisku przystępne przełączenie z widoku pełnoekranowego na zwykły, by zmienić ustawienia gry albo inna opcję.

Ostry obraz bez migotania

Dzięki postępowemu polaryzatorowi 3D korzystającemu z technologii FPR, całkowicie zintegrowanemu z ekranem telewizora, gra na pełnym ekranie dla dwojga graczy cechuje się ostrym obrazem z niewielkimi zakłóceniami, gwarantując niesamowite doznania.artykuł fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


cechy technologiczne:


*Informacja na temat produktu może być nieszczegółowa i posiadać błędy. Pełna i staranna specyfikacja towaru na stronie producenta. Dołączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.