Call of duty: black ops dostawa 24h tania wysyłka kurierem !!! marki Activision

Gry Xbox 360 w polskiej wersji językowej

4.3 (10 głosów) 5 0 10

od 349,00

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej linii gier akcji marki Activision. Tym razem została ona przygotowana poprzez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny prezentuje historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze trafnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra zawiera także opcję rozgrywki sieciowej, zapewniającą charakterystyczne warianty zabawy, jak w dodatku kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników i wsparcie serwerów asygnowanych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, by po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops cechuje się wysokiej jakości oprawą wizualną oraz przeróżnymi lokacjami. Co atrakcyjne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy przeznaczone dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany tylko na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także przeróżne pojazdy.