BioShock 2 (Xbox 360)

4.7 (1 głos) 5 0 1

od 99,99

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a dzisiaj - pośród hord genetycznie zmienionych szaleńców - jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie.

Wciel się w pierwszego Big Daddy0ego, podróżującego po atrakcyjnym, ale upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... I samego siebie! Sam zdecyduj o przebiegu gry - przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, aby ci pomagały, spraw by wrogowie atakowali się nawzajem albo utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami!

Albo po prostu atakuj frontalnie pełną mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności podczas walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź lub spalaj wrogów oraz używaj unikatowych ciosów!

I dokonuj wielu wyborów moralnych! w dodatku poznaj zupełnie nowy tryb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, dopasuj postać do swoich potrzeb i własnego stylu gry.

Odwiedźpopularną restaurację Kashmir i Mercury Suits. Wymogi: konsola Xbox 360