Yooka-Laylee (PS4)

Gry PlayStation4 Yooka-Laylee (PS4)

4.0 (1 głos) 5 0 1

od 109,00

Nowa platformówka z otwartym światem od twórców legendarnych gier Banjo-Kazooie i Donkey Kong Country! Zbadaj przepiękne olbrzymie światy, poznaj (i pokonaj) niezapomniane postacie i zgromadź masę lśniących przedmiotów do zbierania - Yooka (ten zielony) i Laylee (dowcipna nietoperzyca z wielkim nosem) wyruszają na przygodę, by popsuć szyki korporacyjnej łajzie Capitalowi B, który chce podstępem pochłonąć wszystkie książki świata...

i zamienić je w czysty zysk! Wykorzystując gamę zdolności specjalnych, bohaterowie muszą sprostać zróżnicowanym łamigłówkom i przeszkodom, żeby znaleźć Pagies, złotą nagrodę stosowaną do odblokowywania - i rozszerzania - zadziwiających światów, pełnych dziwacznych postaci, olbrzymich bossów, wyzwań z wagonikami, gier zręcznościowych, quizów, trybów dla wielu osób...

i innych atrakcji! Kluczowe parametry gry: • pokazujeMY NOWĄ PARĘ KUMPLI: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności wyprodukowanych do platformówkowej zabawy, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.

• STWÓRZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Dowolnie kupuj i odblokowuj zdolności. Wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze większe i bardziej skomplikowane tereny zabaw i używaj nieszablonowych modyfikatorów rozgrywki,przystosować ją do swego stylu gry.

• ZBIERANIE W postępowYM WYDANIU: wynajduj połyskujące przedmioty, które zezwalają na postępy w rozgrywce, takie jak Motyla Energia o podwójnym działaniu oraz podstępni Ghost Writers! • NIEZAPOMNIANE POSTACIE: Poznaj (albo pokonaj) ekipę całkowitą niezapomnianych postaci, ożywionych poprzez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki, która weźmie udział w kolejnych przygodach w Świecie Playtonic.

Przygotujcie się na różne chrząknięcia, piski i skrzeki. • nadzwyczajnA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country), a także Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, by stworzyć arcydzieło!

Serio, umyjcie uszy - czeka je nie lada gratka. • ZAWOŁAJ KUMPLA: Stwórzcie własny kumpelski duet i przeżywajcie przygody w Yooka-Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad specjalną postacią w trybie kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy skomplikowanych wyzwaniach.

Nie trzeba brać nikogo na barana. • I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ: Odkryj nieszablonowe pojedynki z bossami, wyzwania z wagonikami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 wyjątkowych trybów dla wielu osób!