SingStar Celebration (PS4)

Gry PlayStation4 SingStar Celebration (PS4)

4.5 (2 głosy) 5 0 2

od 64,29

Komu możesz ufać?
Czy utrzymasz nerwy na wodzy w polowaniu na niesławnego zabójcę - trapera? Użyj urządzenia mobilnego, aby podejmować trudne decyzje i wpływać na wielokierunkową fabułę w thrillerze kryminalnym z kolekcji PlayLink, przystępnym jedynie na PS4. Grę stworzyli producenci Until Dawn, studio Supermassive Games, a więc nigdy nie wiesz, kto czyha na ciebie w mrocznych zakamarkach.

Od samego początku możesz spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji - zaproś do gry maksymalnie pięcioro znajomych, z których każdy będzie miał jakiś cel do osiągnięcia.
Czy będziesz dążyć do realizacji wspólnego zadania czy rywalizować z innymi? Wpływ to władza, a każdy wybór może zmienić rozwijającą się historię. Jak daleko się posuniesz, żeby zrealizować własny ukryty cel?

-----------------------------------------------------

Śpiewajmy razem
Zmień swój smartfon w mikrofon, zbierz znajomych i wspólnie śpiewajcie największe przeboje ta gra z kolekcji PlayLink, przystępna jedynie na PS4, daje Wam możliwość pośpiewania ponad 30 ulubionych popowych klasyków.

Korzystaj z całej gamy pełnych zabawy trybów imprezowych dla choćby ośmiu graczy dzięki nim każdy wieczór będzie świętem.
Niezależnie od tego, czy śpiewasz w duecie z partnerem, czy nagrywasz swój występ za pomocą PlayStation Camera, by przesłać go do społeczności online, gra SingStar Celebration to znakomity sposób, żeby odkryć w sobie gwiazdę pop.

-----------------------------------------------------

Liczy się wiedza
Zdobądź sławę w emocjonującej grze quizowej z rosnącej serii PlayLink, wyłącznie na PlayStation 4. Zapomnij o kontrolerze bezprzewodowym DUALSHOCK 4 po prostu chwyć swoje urządzenie przenośne, wybierz jedną z ośmiu postaci i pstryknij sobie fotkę, a następnie wejdź do Piramidy Wiedzy, gdzie wraz z maksymalnie piątką znajomych będziesz odpowiadać na przeróżne, powiązane tematycznie pytania w zwariowanym wyścigu na szczyt.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na faceta hot doga, czarodzieja, kowbojkę, czy którąkolwiek z pozostałych szalonych postaci, jedynie od ciebie będzie zależało, czy prześcigniesz konkurencję.
Marzy ci się as w rękawie? Zastosuj zagrywkę, dzięki której spowolnisz przeciwnika, zmuszając go do rozkruszenia lodu lub pozbycia się kleistej mazi przed udzieleniem odpowiedzi. Podejmuj wyzwania dotykowe, spiskuj z innymi uczestnikami, żeby zaszkodzić rywalom, i wytrzymaj gradobicie pytań w wielkim finale a być może chwała będzie twoja.

-----------------------------------------------------

Ważne, kogo znasz
Kto z członków Twojej rodziny przetrwałby najdłużej w dziczy?
Kto z Twoich znajomych zwymiotował niedawno na ulicy?
Kto z Was jest najgorszym kucharzem?

Zapraszamy do udziału w bezceremonialnym quizie imprezowym, gdzie wraz z pięciorgiem przyjaciół i członków rodziny odkrywacie, co myślicie o sobie nawzajem.
niezbędny będzie telewizor, PS4 i tablet albo smartfon, żeby odpowiadać na ponad 1000 śmiesznych pytań, brać udział w konkursach rysunkowych, strzelać sobie selfie w wyzwaniach fotograficznych i bawić się na dużo innych sposobów. Im lepiej znasz pozostałych graczy, tym więcej punktów możesz zdobyć.
Tematy są różne, od historii z czasów szkolnych po ulubione rozrywki, więc pozwolą Ci wyznaczyć się w grze.