Sony Knack (ps4)

chwilowy brak towaru

Pomóż Knackowi zwyciężyć
Czas pokazać światu, na co stać najmniejszego bohatera w okolicy. Odkryj porywającą, przeróżną przygodę całkowitą walki, elementów zręcznościowych oraz zagadek i poprowadź zmieniającego wymiar Knacka do zwycięstwa.
Kurcz się, by przechodzić poprzez wąskie korytarze, przekradać się przez malutkie przejścia i unikać ataków wrogów, lub rozszerzaj masę, aby przeobrazić się w szerokiego golema zdolnego miażdżyć przeciwników. Korzystaj z ponad 20 przeróżnych ruchów – od kopniaków i ciosów pięścią po mocne uderzenia całym ciałem i chwytające ataki dystansowe.

Ci potrzeba pomocy?
W aktywnym trybie współpracy w każdej chwili może do ciebie dołączyć psotny znajomy. Korzystaj ze specjalnych kompilacji ruchów, dzięki którym zostawisz przeciwników w tyle, a choćby wykradniesz swojemu kumplowi cenne części.

Zaskakujące umiejętności
Knack może teraz tworzyć tarcze, parować ciosy wrogów, a nawet ogłuszać przeciwników, rzucając w nich bumerangami z własnych części. Wskakuj do czołgów i innych sporych pojazdów, by zdobyć przewagę, i zbieraj bonusy, które pozwolą Knackowi przybierać inne formy z niezwykłymi umiejętnościami.

Przedsmak przygody
Wersja demonstracyjna gry Knack 2. Nabierz apetytu na obijanie goblinów, grając w tę pełną akcji wersję demonstracyjną – zawiera także tryb współpracy na kanapie!