Destiny (ps4) marki Activision

chwilowy brak towaru

Gra nowa, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: MMO/Strzelanina
PEGI: 16+

Destiny: The Collection gromadzi następujące elementy:

  • gra Destiny
  • I dodatek The Dark Below
  • II dodatek House of Wolves
  • zwiększenie The Taken King
  • powiększenie Rise of Iron


Destiny: The Taken King

Nowy przeciwnik nadchodzi - Mroczny cień padł na nasze światy. Oryx, król Taken, powziął zemstę i tworzy armię skorumpowanych Taken manipulując samym Mrokiem. Znajdź drogę na pokład Dreadnaughta, by pokonać króla Taken zanim on i jego mroczna armia pochłoną naszą cywilizację i doprowadzą nasz układ słoneczny do ruiny.

Kolejna niezapomniana przygoda - Destiny: The Taken King to kolejna niezapomniana przygoda w uniwersum strzelanki Destiny. Zwiększenie wprowadza nową kampanię fabularną i zadania, nowych przeciwników, świeże lokacje świeże mapy do trybów Strikes i Crucible, nowy Raid, który przetestuje Twoje umiejętności, i jeszcze więcej. Aby sprostać tym wyzwaniom na Strażników czekają trzy świeże, konkretne podklasy i ogromny arsenał broni, pancerzy i ekwipunku.

Destiny: Rise of Iron


Destiny: Rise of Iron
to najnowszy, wyczekiwany dodatek do świata Destiny. Tłem dla kampanii fabularnej stanie się strefa Plaguelands, nowa lokalizacja na Ziemi. Pod wodzą lorda Saladina zmierzysz się z nowymi frakcjami Upadłych Diabłów i Splicerów, odkrywając jednocześnie tajemnice Żelaznych Lordów. W Rise of Iron wyszukasz nowe pancerze, broń i ekwipunek, a także nową misję Strike dla trzech graczy, nowy tryb i mapy dla trybu Crucible i kompletnie nową misję Raid dla sześciu graczy.

Nowa kampania fabularna
- Runął mur, który od wieków bronił południowych granic Starej Rosji, a jego zgliszcza przypominają, iż wrogowie wciąż dążą do zniszczenia nas wszelkich. Upadli mutanci plądrują teraz grobowce Złotej Ery,nawet oni nie rozumieją, jakie zagrożenie niesie ze sobą zaraza, którą wyzwolili na pustkowiach. Dołącz do lorda Saladina. Wyrusz do strefy Plaguelands. Poznaj losy Żelaznych Lordów i powstrzymaj nadciągające niebezpieczeństwo, zanim będzie za późno.

świeże lokacje czekające na odkrycie
- Destiny: Rise of Iron to całkiem nowa strefa na Ziemi, pełna czekających na ciebie nieprzewidzianek i nowych terenów. Ponadto znajdą się na dodatek niesłychane wcześniej wrogie frakcje, świeże zadania i patrole i sporo sekretów do odkrycia. Gracze będą mogli w dodatku otworzyć zamkniętą od lat fortecę i przekształcić ją w przestrzeń społeczną dla Strażników czekających na świeże rozkazy od lorda Saladina.

Nowa strefa – Plaguelands
- Całkiem nowa strefa na Ziemi, Plaguelands, znajduje się obok przechodzącego kwarantannę od zamierzchłych czasów Kosmodromu. Gdy Splicerzy przebili się przez jego ściany i zaczęli kopać, natknęli się w końcu na technikę dającą im niemal nieograniczoną władzę. Splicerzy nie czekali długo i wykorzystali znalezisko – technikę SIVA – do przekształcenia regionu na zapotrzebowania swoich chorych celów.

Nowa przestrzeń społeczna - Felwinter Peak
- Umiejscowiona na szczycie góry Felwinter Peak twierdza była przez stulecia centrum Żelaznych Lordów, którzy stąd właśnie wyruszali na wyprawy, walcząc z Ciemnością i chroniąc tych, którzy przeżyli Upadek. Wraz z końcem Lordów, skończyły się także czasy ich siedziby. Nowi Strażnicy muszą zatem udać się na niebezpieczną lodową wspinaczkę by zdobyć pokryty śniegiem, górujący nas Plaguelands szczyt i ustanowić na nim swoją bazę, z której będą mogli prowadzić działania przeciwko Upadłym Diabelskim Splicerom.

Nowa wroga frakcja -
Każdy Upadły Dom ma swych Splicerów - hakerów i bioinżynierów, którzy posiedli umiejętność łączenia ciała i metalu – lecz to Diabelscy Splicerzy odnaleźli i wykorzystali technikę SIVA, która stanowi przełom w nanotechnologicznych procedurach samoskładania i autoreplikacji. W trakcie, gdy Upadli za każdym razem czcili mechanicznych bogów, uzbrojeni w SIVA Diabelscy Splicerzy sami stają się bogami. Staw im czoła w strefie Plaguelands, odnajdziej źródło technologii SIVA i za wszelką cenę powstrzymaj jej wpływ!

Misja Raid dla sześciu graczy na żywo 23 września -
Głęboko pod ziemią, pod opieką najbardziej oddanych i najsilniejszych Upadłych Diabelskich Splicerów, leży jądro technologii SIVA. Sześcioro Strażników uda się tam, aby odnaleźć i powstrzymać zagrożenie u samego źródła. Jeśli ich misja się powiedzie, dane im będzie powrócić na powierzchnię Ziemi wraz z nowym, potężnym ekwipunkiem i bronią SIVA.

świeże, zaktualizowane misje Strikes -
Strażnicy będą mogli uczestniczyć w zupełnie nowej misji Strike „The Wretched Eye", której celem jest odnalezienie Upadłego,omamionego poprzez SIVA biologa w podziemnej wyrzutni rakietowej kontrolowanej poprzez Rój. Gracze będą przemierzać Plaguelands, żeby zapobiec zarazie SIVA i natknąć się przy tym na pewien chory eksperyment. W nowej odsłonie powrócą także lubiane poprzez graczy misje Strikes: The Devil’s Lair oraz The Summoning Pits.


W Destiny pojawi się tryb „Private Matches"

Private matches
– nowy tryb pozwalający na grę w pojedynkę albo w drużynach po 6 osób, który pozwoli na utworzenie rozgrywki prywatnej, dokonanie wyboru mapy, a także trybu PvP przed jej rozpoczęciem. Crucible jest od teraz w rękach graczy.


nowe mapy i tryb PvP

Gracze żądni rywalizacji mogą dołączyć do zupełnie nowego trybu PvP 6v6 „Supremacy", w którym będą musieli odnaleźć herby pokonanych wrogich Strażników, aby zdobyć punkty, i równocześnie nie dopuścić do zdobycia punktów poprzez drużynę przeciwną. W Rise of Iron znajdują się także trzy nowe mapy PvP.


Destiny: Rise of Iron posiada ponadto:

  • Więcej zadań, typów broni, pancerzy i wyposażenia do zdobycia
  • powiększony maksymalny poziom światła (385)
  • nowe zadania, mapy PvP i statek, dostępne na platformę PlayStation 4