Biomutant PS4

Gra Biomutant PS4 w polskiej wersji językowej

4.4 (14 głosów) 5 0 14

od 1399,99

BIOMUTANT to postapokaliptyczna gra RPG kung - fu w otwartym świecie, z oryginalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz wiązać ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata - czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi?

właściwości GRY:

  • nowe podejście do trzecioosobowej walki - System starć oparty na sztukach walki daje całkowitą swobodę poruszania się z jednoczesnym wykorzystaniem strzelania, walki wręcz i mocy mutacji. Opanowanie nowych form wung-fu przez postęp w grze i od napotykanych mistrzów rozszerzy wachlarz twoich możliwości i sprawi, iż walka zawsze będzie emocjonująca.
  • Rozwijaj rozgrywkę - Będziesz w stanie zmodyfikować swój kod genetyczny, by zmienić wygląd i sposób prowadzenia postaci. Wpłynie to na twoje parametry, zaś nękające świat biozanieczyszczenie doprowadzi do mutacji pokroju Formy Żółwia czy Śluzowej Bańki. Z kolei radioaktywność występująca w bunkrach z Dawnoświata wpłynie na twój umysł i odblokuje mutacje psioniczne, takie jak telekineza, lewitacja i nie tylko.
  • Nowy poziom wytwarzania przedmiotów - w produkowaniu broni masz całkowitą swobodę. Dowolnie łącz części, by stworzyć nieszablonowe bronie tnące czy miażdżące jedno - lub dwuręczne. Rewolwery, karabiny i strzelby można zmodyfikować korkociągami albo akumulatorową piłą mechaniczną, a pełne bioskażonego szlamu fiolki dodatkowo poszerzą twój arsenał bojowy. Podczas przygód napotkasz także postacie, które stworzą nieszablonowe przedmioty tylko dla ciebie, takie jak bioniczne skrzydła czy pakiet skoku, a choćby umożliwią modyfikowanie automatona twojego złomiastego towarzysza!
  • Przygotuj się na przygodę - Masz całkowitą swobodę, jeśli chodzi o przygotowanie swojej postaci nie tylko w kwestii broni, jakie dla niej stworzysz, lecz i ekwipunku, który wykorzystasz. Maska przeciwgazowa i butla z tlenem pozwolą ci zbadać Śmiercisfery, niepodatne na działanie temperatur stroje umożliwią zapuszczenie się w najmroźniejsze rejony, a sprzęt ochronny pozwoli ci także stawić czoła bioskażonym stworzeniom dobór należy do ciebie.
  • Przetrwaj w tętniącym życiem otwartym świecie - Możesz swobodnie rzemierzać świat, a także tereny ukryte pod jego powierzchnią pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, w balonie czy na nieszablonowych wierzchowcach. Zbadaj ginące dzikie tereny, tunele i sieć bunkrów podziemnego świata, zdobądź górskie szczyty albo zapuść się w głąb archipelagu. Ten żywy i kolorowy świat pełen jest miejsc do odkrycia, tajemnic do rozwiązania i stworzeń i unikatowych postaci, z którymi możesz nawiązać kontakt.
  • Niecodzienna historia z niezwykłym zakończeniem - Twoje czyny mają ogromny wpływ na rozwój wydarzeń w historii, w której nowy świat czeka zagłada. Planetę trapi pewna plaga, a Drzewo Życia wykrwawia się na śmierć. Plemiona są podzielone i tylko ktoś silny może je albo scalić, albo zniszczyć... Każdy etap twoich zmagań podczas podróży jest komentowany poprzez narratora, jednak tylko twoje działania i wybory zdecydują o tym, jak zakończy się walka o przetrwanie.