Saints Row 4 (PS3)

chwilowy brak towaru

Wersja językowa: polska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray


Edycja Commander in Chief mieści:

  • stylowy strój wuja sama
  • odjechaną broń Merica
  • myśliwiec Screaming Eagle

Saints Row 4 to czwarta odsłona cieszącej się dużym podziwm o sandboksowej linii stanowiącej alternatywę dla procesu Grand Theft Auto. Całość ponownie opracowało studio Volition.

Pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację trzeciej części i jej akcja zaczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się kampania "podstawki". Żądny władzy kosmita Zinyak przygotowuje swoją armadę do inwazji na Ziemię, pragnąć posiąść jej surowce i kobiety. Zagrozić realizacji jego planów może jedynie gang Third Street Saints. Dlatego obcy generał chcąc zagwarantować sobie zwycięstwo porwał przywódcę grupy (w tej roli występuje gracz) i uwięził go w środku wirtualnej symulacji miasta Steelport. Ta komputerowa lokacja z pozoru przypomina pierwowzór,równocześnie została tak zaprojektowana, by uczynić naszego bohatera niewolnikiem. My oczywiście mamy zupełnie inne plany.

Gra oferuje rozbudowaną kampanię, na którą składa się mocny pakiet misji, równocześnie tych należących do głównego wątku fabularnego, jak i zadań pobocznych. Podstawowe mechanizmy rozgrywki w większości pozostały takie same jak w poprzednich odsłonach, z jednym nad wyraz znacznym wyjątkiem – kontrolowany poprzez gracza bohater dzisiaj szereg supermocy. Nasza postać obdarzona została m.in. Nadludzką siłą, a także szybkością, jak na dodatek umiejętnością gigantycznych skoków. W stanowczym stopniu zmienia to możliwości rozgrywki i zezwala na jeszcze bardziej szaloną zabawę oraz pokaźniejszą demolkę.