Spider-Man (PS4)

5.0 (1 opinia) 5 0 1

od 200,99

w 7 sklepach

oszczędzasz do 33%

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska

Człowiek-Pająk wreszcie dostaje godną siebie grę! Zupełnie świeże spotkanie ze Spider-Manem! Marvel’s Spider-Man pozwoli wcielić się w jednego z najsłynniejszych superbohaterów i używać akrobatycznych zdolności, improwizować, a także miotać pajęczynami, z których słynie pełzający po ścianach heros.

Pojawią sięczęści, które nie występowały w dotychczasowych grach o Spider-Manie. System ruchu wykorzystujący parkour i części środowiska, nowy system walki i scenerie godne najlepszych Hollywoodzkich produkcji – w taką grę o Spider-Manie jeszcze nie graliście.

Marvel i Insomniac Games stworzyli wspólnie zupełnie nową, oryginalną opowieść o Spider-Manie. To nie jest Spider-Man znany z komiksów czy filmów. To Peter Parker, który ma dużo pokaźniejsze doświadczenie w walce z geniuszami zbrodni w Nowym Jorku.

Próbuje pogodzić swoje chaotyczne życie osobiste z karierą, troszczy się jednak o życie dziewięciu milionów nowojorczyków. Zostań Spider-Manem Peter Parker jako doświadczony Spider-Man, który już od kilku lat walczy z przestępczością, po mistrzowsku korzysta ze swych pajęczych zmysłów, dynamicznych umiejętności, akrobatycznych zdolności oraz nowego kostiumu.

Poznaj oryginalną historię całkowicie nowy świat Człowieka-pająka, gdzie spotkacie znanych bohaterów w niespodzianych rolach. Zacznij prowadzić podwójne życie nastolatka posiadającego niezwykłe moce, który stawia pierwsze kroki w relacjach.

Wskocz do otwartego świata luźno przemierzaj Nowy Jork w wydaniu Marvela, poznając w trakcie zmagań różnorodną scenerię i bogatą, pełną ciekawych postaci fabułę. Grę zakupisz na dodatek z odbiorem osobistym w Perfect Blue.

Sklep z grami i konsolami, wymiana gier PS4. W-wa.