Spider-Man (PS4)

149.00 InStock 149.00 326.00 8
5.0 (1 opinia) 5 0 1

od 149,00

w 8 sklepach

oszczędzasz do 54%

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska

Wersja językowa: polska (dubbing)

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray

Spider-Man jest przygodową grą akcji opracowaną przez Insomiac Games. Tytuł ukazuje nową historię o człowieku pająku, która nie jest związana z żadnym filmem, komiksem lub grą wideo. Obejmuje ona równocześnie aspekty postaci Petera Parkera, jak i bardziej doświadczonego Spider-Mana.

Gra ukazuje 23 letniego Petera Parkera, który od 8 lat jest znany jako Spider-Man. Musi on pokrzyżować plany gangu zwanego Inner Demons, który powoli zaczyna przejmować w Nowym Jorku tereny niegdyś należące do Kingpina. Sprawa inicjuje się jednak komplikować gdy okazuje się, iż przywódcą Inner Demons jest Marin Li, jeden z najwybitniejszych filantropów Nowego Jorku i właściciel producenta F.E.A.S.T., w której pracuje ciotka May.

Spider-Man to przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie współczesnego Nowego Jorku i rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Podczas zabawy będziemy mogli korzystać ze zdolności człowiek pająk takich jak chodzenie po ścianach, miotanie pajęczynami czy stosowanie różnorodnych gadżetów.

Twórcy wdrożyli także dodatkowe, nigdy wcześniej nie widziane w grach ze Spider-Menem elementy rozgrywki w postaci m.in nowoczesnego płynnego systemu poruszania się, możliwość używania składników otoczenia w trakcie walki, skradania się czy przedstawienia akcji podczas skutecznych scen QTE.