Gran Turismo Sport (PS4)

109.00 InStock 109.00 402.00 12

od 109,00

w 12 sklepach

oszczędzasz do 73%

Grafika Obsługuje 4K*, 60 fps, HDR* i szeroką gamę barw Kompatybilność z najkorzystniejszą przystępną dzisiaj technologią tworzenia obrazu, obsługuje rozdzielczość 4K, 60 fps, HDR oraz szeroką gamę kolorów. Jakość wyjściowa nie tylko została przypasowana do wspierania formatów sygnału HDR TV.

Opracowano także specjalny przepływ True HDR, żeby utrzymać obraz HDR i szeroką gamę barw z oryginalnych procesów przetwarzania aż po efekt końcowy. Produkcja gry rozpoczęła się od opracowania urządzenia przechwytującego szeroką gamę kolorów w jakości HDR, we współpracy z firmą Sony Corporation.

w konsekwencji efekt jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami HDR TV, ale prezentowane obrazy osiągają poziom realizmu niesłychany nigdy wcześniej, choćby jeśli są oglądane na tradycyjnym odbiorniku telewizyjnym.

*Aby radować się obrazem w rozdzielczości 4K, wymagany jest system PlayStation®4 Pro, a także kompatybilny odbiornik telewizyjny. **Aby móc wyświetlać obraz HDR, wymagany jest kompatybilny odbiornik telewizyjny.

Dźwięk Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć choćby zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko.

W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. Opracowaliśmy także symulator dźwięku, żeby odtworzyć optymalne odgłosy, z uwzględnieniem choćby tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Samochody Od samochodów fabrycznych, poprzez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze pozostało odtworzonych ponad 150 modeli Z wyjątkiem komponentów chronionych poprzez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele mają najwyższą jakość i zostały tworzone z największą precyzją.

Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń między panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły zostały odtworzone jak najdokładniej. Trasy Od torów dużych szybkości po miejskie autostrady: pokazujemy 17 lokacji w 28 rozmaitych układach W grze odtworzona została ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe oraz miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.

Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i kolorów, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tras w różnych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia. Wspomaganie jazdy W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono zaawansowany układ wspomagania jazdy Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI.

nawet ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i stabilnie. Progresywne wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych komponentów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

Symulacja fizyki najlepsza symulacja fizyki w historii linii GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo zagwarantujeła technologiczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24, a także Le Mans 24 w klasie LMP1.

Gran Turismo Sport wyposażony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, wytwarzany dzięki wiedzy czerpanej równocześnie ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest nieskomplikowana, ponieważ jest realistyczna”.

Centrum producenta Zdobywanie samochodów. Poznawanie marek Centrum firmy to nowy portal, dzięki któremu można odkryć świeże marki. Tutaj możesz nabyć samochód wybranej firmy, lecz także zapoznać się z historią różnorodnych producentów, od ich powstania do dnia dzisiejszego, a choćby cieszyć się wysokiej jakości filmami produkowanymi poprzez każdą z firm.

Szybka gra i poczekalnia szybki i nietrudny dostęp do wyścigu Tryb prędkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, pozostał usprawniony. Wyścigi pozwalają teraz na ustalanie własnych reguł.

W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny żeby zarządzać wyścigami albo uczestniczyć albo obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

Tryb sportowy Opracowany na następne 100 lat sportów motorowych Tryb sportowy to przyszłość gier wyścigowych online, opracowany wspólnie poprzez FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i Gran Turismo.